#TTrekolekcje

 

Rekolekcje w Internecie? To już norma od wielu lat. Rekolekcje na Facebooku? Od 3 lat regularnie różni starają się prowadzić. Przyszedł czas na Twittera!
W Polsce nieco wolniej, niż w innych krajach ale jednak się rozwija forma komunikacji polegająca na komunikacji w 140 znakach. Zobowiązuje ona do dyscypliny myśli. Sam długo traktowałem go jako zwyczajny słup ogłoszeniowy. Dopiero moja ostatnia wizyta w Rzymie i rozmowa ze znajomym księdzem tam studiującym sprawiła iż podążyłem w pełni za jedną z myśli przewodnich twórców Twittera: „Join the conversation” (tłum.przyłącz się do rozmowy).
proxy
Dziś za sprawą konta @duchowni na Twitterze ruszyły rekolekcje: „Siedem bram Jerozolimy”, które i ja mam zaszczyt współtworzyć. Są to prawdopodobnie pierwsze rekolekcje przeprowadzone na Twitterze, przynajmniej w języku polskim. Każdego dnia około 20 polskich duchownych rozsianych w różnych miejscach świata będzie dzielić się refleksjami o poszczególnych tematach dnia. Rekolekcje potrwają do 24 marca. Tematów będzie więc siedem, stąd siedem bram. Zaczęliśmy od spowiedzi. O czym będzie jutro i w kolejne dni? Sprawdź sam!

Śledź nas na Twitterze: @duchowny. Nie masz konta? Nie ma problemu, można nas śledzić także na stronie: www.siedembramjerozolimy.blogspot.ie

Polecam życzliwej modlitwie owoce tej inicjatywy.

(519)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *