Finally after hectic Autumn and Christmas I got a chance to go for…

Finally after hectic Autumn and Christmas I got a chance to go for #swimming :) My beautiful #WYD backpack will be my companion for this season :)

wzdrowymcielezdrowyduch Wreszcie po długim czasie niemożności z powodu natłoku zajęć można wrócić do mojej ulubionej formy sportu znaczy się pływania :) Karnet na cały rok wykupiony na wejście poza godzinami szczytu, więc jest motywacja by się nie marnował :) A jako ciekawostkę powiem Wam, że pływanie jest bardzo werbistowskie :) Nasz Założyciel św. Arnold Janssen w największych fundacjach zakładanych za jego życia właśnie budował baseny, bo zdrowie i umiejętność pływania misjonarzom potrzebna :) Nawet plecak z #ŚDM znalazł swoje nowe zastosowanie, dobrze się sprawdza w tej roli :)

Finally after hectic Autumn and Christmas I got a chance to go for #swimming :) My beautiful #WYD  backpack will be my c

← Wróć do biblioteki